Kolejny sparing Motoru Lubawa

Piłkarze Motoru Lubawa przygotowują się do rundy  wiosennej. Po słabym początku z Mławianką Mława, w ubiegłą sobotę pokonali Wkrę Żuromin 3:2. Druga połowa już jak na ten etap przygotowań wyglądała tak jak byśmy tego wszyscy chcieli. Gole w drugiej połowie strzelili ponownie Bartosz Kuczyński i Cezary Sobolewski.

W dniu dzisiejszym 5 lutego na stadionie w Iławie zmierzyli się ze Spartą Brodnica. Sparta Brodnica to IV-ligowa z województwa kujawsko-pomorskiego. Piłkarze Motoru prowadzili po bramce Cezarego Sobolewskiego, jednak to zawodnicy rywala zdobyli później 4 bramki. Motor odpowiedział za sprawą Romana Śnieżawskiego oraz Mateusza Szymańskiego i mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Brodnicy.

Po meczu ze Spartą Brodnica  trener Krzysztof Malinowski powiedział kilka zdań.

"Daleko nam do optymalnej formy, ale mamy jeszcze sporo czasu do pierwszego ligowego meczu. Na razie nie czujemy boiska, gdyż na nim nie trenujemy. Od przyszłego tygodnia przeniesiemy się na dwór i z treningu na trening powinno być lepiej. Cieszy bardzo dobra postawa Igora Chyrzyńskiego, który grał w drugiej połowie i zaprezentował się bardzo solidnie" .

Skład  Motoru Lubawa w sparingu ze Spartą.

Kościński - Gerka, Ewertowsk P., Ruciński, Zelmański, Zdunek, Sobolewski, testowany, Zasuwa, Modrzewski, Kuczyński

Rezerwa: Olejniczak, Gajewski, Śnieżawski, Ewertowski G., Szymański, Dąbkowski, Chyrzyński