Puchar Polski w Futsalu. KS Futsal Powiat Pilski Piła - KS Constract Lubawa (0:3) 0:7

Zakończyło się spotkanie Pucharu Polski w Futsalu, w którym spotkały się drużyny KS Futsal Powiat Pilski Piła - drużyna I ligi grupy północnej i KS Constract Lubawa. W większości znamy już drużyny, które awansowały do kolejnej fazy rozgrywek.

Niespodzianki w dniu dzisiejszym nie było. Mimo ambicji i walki gospodarzy na parkiecie dominowali goście i pierwszą bramkę po indywidualnej akcji zdobył Pedrinho. Kilka minut później Paweł Ossowski po pięknym wyłożeniu przez Pedrinho zdobywa drugą bramkę. Chwilę po tej akcji gospodarze mieli 100% okazję do zdobycia  bramki, ale pogubili się pod bramką Grzegorza Okuniewskiego. Trzecią bramkę w pierwszej odsłonie zdobywa Kriezel po pięknej, solowej akcji lewą stroną ponownie podaniu przez Pedrinho. Pierwsza połowa kończy się zwycięstwem gości 0:3.

Na początku drugiej połowy, król strzelców Futsal Ekstraklasy Jakub Raszkowski zdobywa czwartą bramkę, a chwilę później ponownie Pedrinho, który w dzisiejszym spotkaniu był nie do upilnowania. W drugiej połowie Grzegorza Okuniewskiego zmienił w bramce Costinha, ale nie miał z byt dużo pracy. W końcówce kolejną bramkę zdobywa Luan i chwilę później Raszkowski podaje do Kriezela, a ten ostatni ustanawia wynik na 0:7.

Takim wynikiem kończy się dzisiejsze spotkanie. W drugiej połowie trener Dawid  Grubalski na parkiet wpuścił młodych zawodników. Drużyna gości wystąpiła  bez Bartka Piórkowskiego, Sebastiana Grubalskiego i Ixemada . Kto będzie kolejnym rywalem w Pucharze Polski okaże się niebawem.