Pisa Barczewo - Motor Lubawa (2:0) 3:0

21. kolejka - IV ligi warmińsko-mazurskiej rozgrywana była w Wielka Sobotę. Tym razem Motor Lubawa rozegrał kolejne spotkanie wyjazdowe w Barczewie. Zagrały dwie drużyny środka tabeli MLKS Motor Lubawa i Pisa Barczewo, która ma o 4 punkty mniej od zespołu z Lubawy.

Przez pierwsze 20 minut gry na boisku panował chaos w obu drużynach. Nie było pomyślunku na grę. W 20 minucie gospodarze zdobyli pierwszą bramkę i objęli prowadzenie 1:0. Po zdobyciu gola, gospodarze lepiej konstruowali akcje i w pierwszej połowie zdobyli jeszcze jedną bramkę na 2:0.

W drugiej połowie trener Krzysztof Malinowski dokonał 3 zmian w drużynie, ale niestety obraz gry się nie zmienił. Gości podwyższyli wynik na 3:0. Kolejna zmiana w drużynie gości Adriana Zasuwę zmienia Radek Gajewski.

Niestety w dniu dzisiejszym, zawodnicy z Lubawy byli słabsi od dobrze grających szczególnie po zdobyciu bramki zawodników gospodarzy. Motor Lubawa uległ w Barczewie 0:3. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Olaf Gorczyca i dwie Kacper Nawrocki.

Po meczu udało się nam porozmawiać z trenerem Motoru Krzysztofem Malinowskim.Oto  co krótko powiedział -Po trzech ciężkich meczach granych na dobrym poziomie wyglądamy bardzo źle pod każdym kątem. Nie jesteśmy tym samym zespołem, który haruje i potrafi wygrać z każdym, dobrze że wracamy do Lubawy, a czas świąt może pozwoli nam spojrzeć z dystansem. Musimy szybko zapunktować, bo sytuacja nie robi się wesoła.

23 kwietnia Motor Lubawa zagra 22. kolejkę na Stadionie Łazienkowskim o godz. 16.00 w Lubawie. Może zdobędzie trzy punkty z meczu z Polonią Iłowo. (mz)