Sparingi Constractu Lubawa. AZS UW Darkomp Warszawa Wilanów i Legia Warszawa. ZDJĘCIA

Opublikowano:

12 sierpnia Constract Lubawa rozegrał kolejny sparing w Hali OSiR w Lubawie. Przeciwnikiem była drużyna AZS UW Darkomp Warszawa Wilanów. Goście przyjechali do Lubawy, w której zagrało sporo młodych zawodników i ulegli gospodarzom 7:2.

13 sierpnia w samo południe Constract podejmował kolejnego rywala. Tym razem sparingpartnerem była wymagająca drużyna Legii Warszawa, która wzmocniła się kilkoma zawodnikami z górnej półki Futal Ekstraklasy m.in. Davidson Silva - były filigranowy zawodnik Lęborka, który w sparingu w Lubawie zdobył trzy piękne bramki. Andre Luiz to kolejny nowy zawodnik Legii, były gracz Teamu Lębork, a ostatnio Dremanu Opole Komprachcice.

Oprócz tego Legia ma bramkarza Tomka Warszawskiego reprezentanta Polski, który w mojej ocenie jest jednym z najlepszych bramkarzy w Futsal Ekstraklasie mimo młodego wieku. 

Wczorajszy sparing z Legią był ciekawym widowiskiem. Zakończył się wynikiem 5:5. Goście  już na początku spotkania objęli prowadzenie dwoma bramkami. Dużo bramek, piękne akcje, parady bramkarzy i oto właśnie chodzi podczas sparingów. Ważne jest też wyciąganie wniosków z takich  spotkań. (mz)  

foto mz  i Kamil Szóstek