Pisa Barczewo - Motor Lubawa 0:0

Trwa spotkanie 3 kolejki For Bet IV ligi. Motor Lubawa rozgrywa spotkanie wyjazdowe na stadionie z oświetleniem w Barczewie.  Gospodarz spotkania Pisa Barczewo podejmuje sąsiada w tabeli Motor Lubawa.

Gospodarze podobnie jak Motor mają po jednym zwycięstwie i jednej porażce. Na stadionie w Barczewie już w 10 minucie gospodarze byli bliscy zdobycia bramki po akcji prawą stroną boiska i pięknym strzale jednego z zawodników, ale Jakub Olejniczak stał tam gdzie powinien i obronił  strzał.

Gospodarze już w 15 minucie musieli dokonać zmiany na boisku po kontuzji jednego z zawodników nastąpiła zmiana w drużynie. Piłkarze Motoru Lubawa w 17 minucie przeprowadzili  ładną akcję, ale niestety zabrakło wykończenia. Chwilę później gospodarze stwarzają kolejne zagrożenie pod bramką Olejniczaka, ale on broni groźny strzał z dystansu.

Goście w 29 minucie mieli prawie 100 % okazję do objęcia prowadzenia, ale ponownie zabrakło wykończenia i strzału. Dziesięć minut później ponownie byli bliscy objęcia prowadzenia, ale bramka jak zaczarowana.

W końcówce pierwszej połowy zawodnik gospodarzy Bruchalski otrzymuje żółtą kartkę za faul na zawodniku Motoru. Do piłki podchodzi Nawrocki, ale nie trafia w światło bramki.

Wynikiem 0:0 kończy się pierwsza połowa spotkania. Gospodarze w pierwszej połowie kilka razy  zagrozili bramce Motoru szczególnie bardzo dokładnie wykonywali stałe fragmenty gry.

Druga połowa to zacięta gra obu drużyn i walka o każdą piłkę, ale bramki nie padają. Trener  Motor Krzysztof Malinowski dokonuje zmian w  54, 64 i 74 minucie. Wchodzą Szymański, Gajewski i Filip Szymański, który chwilę po wejściu otrzymał kartkę. Wchodzi także Zdunek na boisko.

67 minuta po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, słupek ratuje Motor przed utratą bramki. 91  minuta Motor bliski zdobycia bramki, ale nadal 0:0. 93 minuta po akcji lewą stroną i  dośrodkowaniu Szymańskiego piłka trafia w słupek.

W końcówce Jakub Olejniczak ponownie zaprezentował znakomitą formę i obronił strzał z dystansu, który zmierzał w samo okienko bramki. Trener gospodarzy widząc słabą grę w końcówce dokonuje także zmiany w drużynie.

W doliczonym czasie gry, goście - piłkarze z Lubawy mieli doskonałe dwie okazje do zdobycia bramki. Niestety zabrakło trochę szczęścia. Spotkanie kończy się wynikiem bezbramkowym.

Piłkarze Motoru Lubawa
Skład: Olejniczak, Józefowicz, Zasuwa (Filip Szymański 54'), Gerka (Gajewski 64'), Szczepański (Szymański 74'), Zelmanski, Skindel, Ewertowski P (Zdunek), Nawrocki, Gozdziejewski, Krzywicki.