Sukcesy lubawskich zapaśników

Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w Kownie

W dniach 29-30 kwietnia 2011 roku odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w zapasach styl klasyczny w Kownie na Litwie. Wzięli w nim udział zapaśnicy z Lubawy.
Kamil Bieniaszewski zajął V miejsce w kategorii do 38 kg. W walce o brązowy medal w decydującym momencie, gdy Kamil przejął inicjatywę sędzia przerwał wykonywanie akcji i w konsekwencji nasz zawodnik przegrał rundę przy remisie 1:1. Michał Zawadzki w kategorii do 35 kg po wygraniu pierwszej walki uległ konkurentowi z Łotwy i odpadł z turnieju.
VII miejsce w kategorii do 58 kg w grupie kadetów zajął Patryk Jankowski. Dobra postawa Patryka cieszy, tym bardziej, że startował w starszej grupie wiekowej dopuszczony warunkowo. W turnieju wzięły udział ekipy z całej Litwy oraz Łotwy, Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz dwie ekipy Białegostoku i Lubawy.

Dnia 14.05.2011 roku odbył się Turniej o puchar Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w zapasach w stylu klasycznym. Startowało ok. 80 zawodników z ośmiu klubów.