ZAPRASZAMY NA GMINNĄ GALĘ SPORTU 2022

Opublikowano:

W piątek 25 listopada zapraszamy wszystkich na Galę Sportu z okazji 30-lecia Gminy Lubawa. Wydarzenie odbędzie się w Gminnej Hali Sportowej o godz. 17:00 i poprowadzi je znany dziennikarz sportowy – Rafał Patyra!

Rafał Patyra jest świetnie znany widzom Telewizji Polskiej. Dziennikarz od lat zawodowo związany jest ze stacją, gdzie można go oglądać w rozmaitych programach sportowych oraz takich formatach jak: "Teleexpress", "Rodzinny ekspres" czy "Dzień Dobry Polsko!" Jako dziennikarz TVP zajmuje się piłką nożną. Najczęściej prowadzi studia i przeprowadza wywiady.

Tak jest też teraz podczas trwającego właśnie Mundialu w Katarze. Tym bardziej cieszymy się, że dziennikarz znalazł czas, aby przyjechać do Gminy Lubawa i wziąć udział w Gali Sportu z okazji 30-lecia Gminy Lubawa. Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania, wymiany doświadczeń, sportowych wrażeń oraz pamiątkowych zdjęć. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Organizatorzy: Gmina Wiejska Lubawa, Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie
Wydarzenie organizowane w ramach "Tygodnia z Kulturą Fizyczną z okazji 30-lecia Gminy Lubawa - Sport dla Wszystkich - Zdrowie dla Każdego” przy znacznym udziale finansowym Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie

UG Lubawa