Do Lubawy przyjeżdża Mistrz Polski! Wspaniałe wieści. W Constractowej rodzince witamy dwóch chłopców!

Opublikowano:

W naszej Constractowej rodzince witamy dwóch chłopców!
Trener Dawid Grubalski dziś został tatą bliźniaków! Ich imiona to Borys i Bruno
Gratulujemy Dawidowi i jego żonie Karolinie. Życzymy dużo zdrowia dla całej czwórki oraz wierzymy, że chłopcy w przyszłości zasilą szeregi naszej drużyny . 

Starcie Constractu Lubawa z Piastem Gliwice zawsze gwarantowały najwyższy poziom sportowy i bardzo emocjonujące widowiska. Tym razem Piast przyjeżdża jako Mistrz Polski i trzeci zespół w ligowej tabeli. Constractu jest na pozycji wicelidera. Poniżej informacje o biletach na ten wyjątkowy mecz.

Bilety można kupić drogą internetową, klikając w link: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0189/opis

Cena biletu normalnego to 15 złotych. Z biletu ulgowego w cenie 5 złotych mogą skorzystać dzieci do lat 10, ale wyłącznie za okazaniem dokumentu poświadczającego wiek przy wejściu. Dzieci ze Szkółki Piłkarskiej KS Constract oraz dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo.

Jeśli po zakończeniu sprzedaży internetowej zostaną wolne wejściówki, będzie je można nabyć przy wejściu na obiekt około pół godziny przed rozpoczęciem meczu. Sprzedaż internetowa zakończy się o 17:30.

Pracownicy firmy Constract Export-Import oraz firmy BrickWood mogą skorzystać ze specjalnej promocji dla pracowników. Informacje na jej temat znajdują się na głównej bramie zakładu w Grabowie na tablicy ogłoszeń.

Constract Lubawa 
foto mz