BUM BUM TRANSFER nr 4 w Motorrze Lubawa - Paweł Tomkiewicz

Opublikowano:

BĄKIEL wraca do piłki nożnej i do MLKS MOTOR LUBAWA
Paweł wracasz do piłki po przerwie.
Wracasz do MLKS Motor Lubawa... dlaczego wybrałeś MOTOR?

Wracam po dłuższej przerwie. Wcześniej postawiłem sobie za cel rozwinąć  życie poza piłką, aby było stabilne.
Człowiek całe życie trenował i z czasem coraz bardziej odczuwałem brak rywalizacji i atmosfery jaka jest w szatni i po meczach. MUSIAŁEM WRÓCIĆ.
Wybrałem Motor, gdyż ludzie którzy są w klubie oraz przy drużynie byli zawsze życzliwi i chętni do pomocy. Warunki treningowe w Lubawie są na wysokim poziomie i niczego tutaj nie brakuje, kibice zawsze są na meczach, dlatego bardzo miło wspominam czas jaki tu spędziłem poprzednio.

Ile czasu trener Krzysztof Malinowski namawiał Cię na powrót do Lubawy?
To dobre pytanie. Trwało to około 2.5 roku.

Jak tylko wróciłem do Olsztyna z Olimpii Zambrów, z trenerem Krzysztofem Malinowskim  byliśmy w kontakcie odkąd była 3 liga w Lubawie.
Zawsze przy składaniu życzeń świątecznych czy starcie nowego sezonu w lato, temat mojego powrotu wracał, i w KOŃCU się to stało. Trener ściągnął kilku fajnych zawodników i postanowiłem , że też pomogę w utrzymaniu 4 Ligi w Lubawie.

Bardzo się cieszę, że w trudnym momencie Paweł zdecydował się grać dla naszego klubu. Trudną pracę wykonaliśmy z zarządem i sponsorami klubu, którym bardzo dziękuję, aby Paweł był w Motorze.

Myślę, że ten powrót do Lubawy będzie na plus dla Pawła , a tym bardziej dla MLKS Motor Lubawa i pozwoli nam spokojnie utrzymać się w for Bet 4 lidze na przyszły sezon.- Prezes MLKS Motor Lubawa Marcin Banacki.

Walczyłem o ten transfer od 2 lat. Znamy się z Pawłem z wcześniejszej gry w Motorze i zawsze był wzorem profesjonalisty i bardzo lubiłem z nim pracować.
Oczywiście wiem, że ostatni czas nie grał w piłkę, ale tego co pokazywał wcześniej na boisku się nie zapomina.
Jeśli chodzi o aspekty fizyczne to potrzeba czasu, ale damy radę.
BĄKIEL będzie wzmocnieniem tej drużyny. 
- Trener Krzysztof Malinowski.

źródło FB MLKS Motor Lubawa