Kolejny sparing Motoru Lubawa. Pokonuje w Iławie Ossę Biskupiec 3:1

Piłkarze IV ligowego Motoru Lubawa solidnie przygotowują się do rundy wiosennej rozgrywek. Po  słabszej rundzie jesiennej, tym razem wzmocnili zespół transferami kilku zawodników. Zawodnicy trenują na orliku, na boisku w Prątnicy i bocznym na stadionie w Lubawie. Mecze sparingowe głównie rozgrywają w Iławie.

W styczniu w pierwszym sparingu zremisowali 1:1 z zespołem Start Nidzica po bramce Kacpra Nawrockiego.
W kolejnym sparingu na początku lutego w Olsztynie pokonali KKS Warmię Olsztyn 6:0. Kilka dni później pokonali Kormoran Zwierzewo 2:0 i kolejno Unię Susz 4:1.

18 lutego w samo południe, po porannej sesji zdjęciowej w salonie meblowym sponsora LIBRO rozegrali kolejny sparing z Ossą Biskupiec. Ossa Biskupiec to solidna drużyna i chociaż w sparingu uległa GKS Wikielec, to szczególnie w pierwszej połowie zaprezentowała się bardzo dobrze z  liderem tabeli IV ligi.

Po pierwszej połowie podopieczni trenera Krzysztofa Malinowskiego objęli prowadzenie po bramce Bartka Kuczyńskiego Adriana Zasuwy.
W drugiej połowie piłkarze trenera Ossy Biskupiec Wojciecha Tarnowskiego, zdobyli bramkę, ale  Adam Kapusta podwyższył na 3:1. Kolejny sparing Motoru zakończył się wynikiem 3:1.