Drugi dzień MMP U19. Constract Lubawa - Piaskowianka Piaski 3:1.Awans do ćwierćfinału zwycięstwo na Bochnią 6: 1

Opublikowano:

Dziś 25 lutego trwają nadal rozgrywki grupowe MMP U19 w Futsalu w Lublinie.
W godzinach rannych młodzi zawodnicy Constractu Lubawa po wczorajszym słabym spotkaniu z Futsal Leszno w dniu dzisiejszym pokonali Piaskowiankę Piaski 3:1 i nadal maja szansę na awans  do ćwierćfinału.

Podczas dzisiejszego spotkania Oskar Dmochewicz po podaniu Szymona Licznerskiego zdobył bramkę na 1:0. W tej części mogli podwyższyć wynik, ale bardzo niecelnie strzelał Maciej Górski i Kamil Maj.
W drugiej połowie drugą bramkę dla Constractu zdobywa Szymon Licznerski, a chwilę później koronkowa akcja Licznerskiego z Oskarem Dmochewiczem i ten ostatni zdobywa trzecią bramkę.

W końcówce spotkania w bramce Jakuba Kornata zastępuje Michał Rykaczewski. Drużyna Piaskowianki gra w końcówce z lotnym bramkarzem i młodzi zawodnicy z Lubawy zaczęli się  gubić. Po błędzie Mateusza Jackowskiego i bramkarza Rykaczewskiego, pada honorowa bramka dla gości. Spotkanie kończy się wynikiem 3:1.

W drugim spotkaniu tej grupy Futsal Leszno pokonuje zdecydowanie BSF Bochnia aż 1:6 i już po tym meczu zajmuje I miejsce w grupie po dwóch meczach. W dniu wczorajszym BSF Bochnia zremisowała z Piaskowianką Piaski 3:3.

W walce o drugie miejsce w tabeli premiowane awansem do ćwierćfinału młodzi zawodnicy z Lubawy o godz. 16.00 zagrają ostatni mecz w grupie z BSF Bochnią. Bądźmy dobrej myśli i do awansu w tym spotkaniu wystarczy nam remis. Jednak mam nadzieję, że zawodnicy trenera Dawida Mederskiego mimo słabego początku podczas rozgrywek zdołają ten mecz wygrać. Miejmy też nadzieję, że w ostatnim meczu w bramce pojawi się Hubert Zadroga, który przyczynił się do awansu drużyny z Lubawy do grona najlepszych 16 drużyn w kraju podczas eliminacji.

W ostatnim spotkaniu  Constract  łatwo poradził sobie  z drużyną z Bochni i zwyciężył  1: 6  awansując  do  8   najlepszych  drużyn w Polsce

mz

Poniżej link do spotkania BSF Bochnia - Constract Lubawa o godz. 16.00