Informacje z klubu Constract Lubawa

Opublikowano:

29 marca (środa), 18:00, Constract Lubawa vs. Rekord Bielsko-Biała.
W środę w Lubawie kolejna okazja do zobaczenia futsalu na najwyższym poziomie w kraju - dwie czołowe polskie drużyny zmierzą się ze sobą w walce o awans do finału Pucharu Polski. Bilety na mecz w Lubawie są dostępne tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0205/opis
Rewanżowy mecz zostanie rozegrany w Bielsku-Białej w piątek 14 kwietnia o godzinie 18:30.

3 kwietnia (poniedziałek), 18:15, Constract Lubawa vs. Futsal Leszno
Szykują się wielkie emocje w kolejnym meczu ligowym. Constract zmierzy się z czwartą siłą Ekstraklasy - pojedynki zespołów z Lubawy i z Leszna zawsze dostarczają wielkich emocji! Spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport. Wkrótce na stronie internetowej klubu pojawią się o możliwości kupowania biletów na to hitowe spotkanie!

23 kwietnia (niedziela), 18:15, Constract Lubawa vs. Legia Warszawa

Wspaniałe recenzje zebrał nasz klub za organizację niedawnego meczu telewizyjnego z Rekordem Bielsko-Biała. Dzięki temu postanowiono przyznać nam organizację kolejnego meczu,który kibice w całym kraju będą mogli oglądać na żywo w TVP Sport. Tym razem będzie to domowe starcie z Legią Warszawa - to oznacza, że trzy kolejne domowe mecze Constractu będą transmitowane w telewizji publicznej.

1 kwietnia (sobota), 14:00, Constract Lubawa vs. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Zespół piłki nożnej reprezentujący barwy Constractu Lubawa podejmie w najbliższej kolejce ligowej Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Spotkanie na stadionie w Grabowie jest otwarte dla publiczności, gdyż na obiekcie zainstalowano trybuny.

ZAPROSZENIA

Zapraszamy Państwa do obecności na meczach naszej drużyny futsalowej, a także na występach innych sekcji. Każdą Państwa obecność prosimy zapowiedzieć, abyśmy mogli Państwa godnie podjąć.Przypominamy, że ośrodki medialne, sponsorskie, samorządowe, itp. zainteresowane informacjami na temat naszej działalności bądź chcące podzielić się sugestiami czy też wyrazić chęć współpracy, zapraszamy do kontaktu: k.andrzejewski@constract.pl lub 605 510 190 .Możemy wskazać wiele form możliwego i potrzebnego wsparcia dla każdej z naszych drużyn,które zarazem będą satysfakcjonujące i wartościowe dla partnera klubu.

TO JUŻ ZA NAMI:FOGO FUTSAL EKSTRAKLASA: RED DEVILS CHOJNICE 0:7 CONSTRACT LUBAWA

Constract pojechał w roli faworyta na wyjazdowy mecz do Chojnice i pokazał się ze znakomitej strony. Utrzymując przez cały mecz pełną koncentrację i wysoką przewagę Konstruktorzy wbijali gospodarzom kolejne bramki, dzięki czemu zakończyli mecz z efektowną wygraną aż 7:0!

LIGA OKRĘGOWA: CONSTRACT LUBAWA 2:3 CZARNI RUDZIENICE

Tuż przed meczem z Czarnymi Rudzienice na stadionie w Grabowie otwarto długo wyczekiwane trybuny. Mecz jednak nie należał do udanych dla Constractu. Gole Banacha i Szczepańskiego nie pomogły w zdobyciu choćby punktu. Constract niespodziewanie przegrał. I choć utrzymał pozycję lidera, to o pierwszej pozycji znów decyduje wyłącznie lepszy bilans bezpośrednich meczów z drugą w tabeli Iskrą Narzym.

LUBAWSKA GALA SPORTU
W piątek w lubawskiej hali widowiskowo-sportowej odbyła się kolejna Lubawska Gala Sportu. Na wydarzenia zostali zaproszeni przedstawiciele naszego klubu. Nagrodę indywidualną za wybitne osiągnięcia osób związanych z Lubawą, choć nie będących jej mieszkańcami otrzymał Kacper Sendlewski (zamieszkały na terenie Gminy, poza miastem). Uhonorowany efektowną statuetką został także cały klub za dokonania w całym 2022 roku.

(newsletter opracował Kornel Andrzejewski)
foto mz