GMINNY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Opublikowano:

Z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej spotkałem się dzisiaj z obecnymi i emerytowanymi dyrektorami szkół, nauczycielami oraz pracownikami placówek oświatowych z terenu gminy Lubawa. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń oraz podziękowań za codzienną pracę a także do wręczenia aktów nadania awansu zawodowego.

Serdecznie gratuluję:
Żaneta Zielińska - SP Rożental
Izabela Zapora - SP Tuszewo
Dorota Malinowska - SP Tuszewo
Małgorzata Kozłowska - SP Tuszewo
Joanna Siwa - SP Tuszewo
Monika Dąbrowska  - SP Prątnica
Agnieszka Rozwadowska  - SP Prątnica
Marta Kowalewska - SP Grabowo-Wałdyki
Marzena Jurkiewicz - Sampława
Mateusz Senkowski - Prątnica
Jacek Wilbrandt - Sampława

Część artystyczną zaprezentowały w rewelacyjnych występach uczennice ze szkół w Sampławie i Tuszewie. Mamy fantastyczną, zdolną młodzież! Gratuluję występu i dziękuję:
Maja Ossowska
Maja Kruszewska
Zosia Sieńska
Hanna Malinowska

Spotkanie zakończył wspólny obiad oraz kawa i ciasto, które specjalnie na tę okazję upiekły Koła Gospodyń Wiejskich z Kazanic, Szczepankowa i Omula za co Paniom serdecznie dziękuję!
Cieszę się, że mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie. Zaproszenie przyjęło 220 obecnych i emerytowanych pracowników szkół z terenu naszej gminy.

Jeszcze raz wszystkim osobom obecnym na uroczystość oraz tym, które nie mogły dziś być z nami,  serdecznie dziękuję za kształtowanie młodego pokolenia oraz życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

UG Lubawa