Constract Lubawa - Rominta Gołdap (3:1) 3:3

Zakończyło się spotkanie IV ligowej drużyny Constractu Lubawa z jednym z liderów tabeli Romintą Gołdap. Spotkanie drużyny walczącej o utrzymanie w lidze i piątej drużyny w tabeli. Przy komplecie widzów pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy i prowadzili 3:1. Bramki zdobyli Rykaczewski, Słomski i Licznerski dla gości Fajkowski.

W drugiej połowie dominował na boisku tylko jeden zespół - Rominta Gołdap. Na początku drugiej połowy goście zdobyli bramkę na 3:2 po golu Mościńskiego i w doliczonym czasie gry (ponad 7 minut) gola wyrównującego na 3:3 strzelił Paszkowski.

Podział punktów w Grabowie jest sprawiedliwy. Mimo zmian w drużynach goście atakowali cały czas pod bramką gospodarzy, zdołali zdobyć bramkę i wywieźli jeden punkt. W drużynie gospodarzy w drugiej połowie zabrakło doświadczenia i mimo zmian widoczne było u niektórych zawodników zmęczenie. (mz)