Piknik Rodzinny w Szczepankowie

Opublikowano:

W ramach obchodów XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, 2 czerwca na boisku przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczepankowie, odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.
Wszystkich uczestników przywitał Sołtys wsi Przemysław Karpiński, który oficjalnie otworzył imprezę.

Następnie głos zabrały dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Szczepankowie. Przygotowały one piosenki oraz tańce, które zostały nagrodzone oklaskami.
Później przyszedł czas na konkursy, w których udział brali młodsi i starsi. Można było pojeździć na nartach, skakać w workach, rzucać do celu, tańczyć z dziećmi, czy też poszukać domku dla swojej rodziny. To tylko niektóre z zabaw, które czekały na przybyłych gości.

Podczas pikniku wszyscy  mogli posilić się w bufecie, który został zorganizowany przez KGW Szczepankowo, OSP z naszej wsi oraz Radę Sołecką. Serwowane były kiełbaski z grila, pajdy ze smalcem, frytki, gofry, popcoprn, rogaliki drożdżowe oraz napoje. Oprócz tego na wszystkie dzieci czekały lody.

Całej zabawie towarzyszyła muzyka, a innymi atrakcjami tegorocznego pikniku były m.in. dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, przejazd wozem strażackim, pokaz motorów, możliwość obejrzenia radiowozu, pogadanka na temat pracy strażaka.
 
Organizatorzy dziękują sponsorom i wszystkim, którzy włożyli swój wkład w organizację tegorocznego pikniku.

OPS Lubawa