Remis na Łazienkowskim

Opublikowano:

Dziś na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie rozegrany został mecz 10. kolejki rozgrywek III ligi. Szynaka Motor Lubawa zremisował 1:1 z Pogonią Łapy.

Motor  zajmował 3. miejsce w tabeli III ligi, a  drużyna Pogoni Łapy  przedostatnie. Sędzią głównym  spotkania  był Grzegorz  Kujawa, na linii asystowali:  Sebastian Sikorski  i Damian Dębski.  Obserwatorem spotkania był Stanisałw Rak.
Drużyna  z Łap (której  terenerem jest znany bramkarz grajacy w I  lidze i  w zagranicznych klubach Andrzej Olszewski) przystapiła  od początku  spotkania do gry  z myślą urwania  trzech punktów jednemu z liderów  III ligi.

Już pierwsze  15 minut  wskazywało, że  są do tego spotkania dorze przygotowani i w krótkim czasie uzyskali przewagę nad  zdezorientowanymi i momentami bezradnymi zawodnikami Motoru. Akcje  gości były  ciekawe,  grali szybka piłkę  i  w 23 minucie   Mateusz Marczuk (5)  zdobył  bramkę.  Do końca  pierwszej części spotkania Motor oddał tylko jeden  strzał  na bramkę  Andrzeja Olszewskiego.

Druga połowa  i pierwsze  15 minut, to nadał słaba gra lubawskiej drużyny. Po zmianie   Jarosława Chodowca i wejściu  Filipa Kociędy, Bartosza Lewandowskiego  na  Dawida Dąbrowskiego, Adrian Wrześniak dopiero  w 75 minucie  strzelił bramkę  wyrównującą dla Motoru.

Końcówka  spotkania zdecydowanie   należała do zawodników z Lubawy. Kilka  stałych fragmentów  gry  dobrze  rozegranych,  dobra skuteczność i gdyby nie   bramkarz - trener,  gospodarze mogli  zdobyć w  końcówce  drugą bramkę na wagę trzech punktów. Pod koniec gra się zaostrzyła i sędzia  musiał  pokazać zawodnikom obu drużyn kilka żółtych kartek.

Uznania należą sie zawodnikom gości za  pierwszą połowę spotkania , a naszym zawodnikom należy podziękować za  ostatni kwadrans. Pierwszą połowę  dzisiejszego spotkania zawodnicy  Motoru powinni dokładnie z trenerem przeanalizować i wyciągnąć wnioski, aby w przyszłości nie dochodziło do  takiej "kompromitacji" jaka miała miejsce  w dniu dzisiejszym. (mz)

 

 

 

Komentarze

Sympatyk motoru.
do dudu . w pelni podzielam dwie twoje opinie bo sa one bardzo kakretnei i trafne .
(2011-10-02 23:34:49)
Dudu do mlks
jest wielka roznica w stratach pilki lipa strata pilki i bramka natomiast ten drugi robi strate i nie ma bramki.zreszta to nie jest jego pierwsza strata pilki po ktorej padaly bramki . bo ma ich na swoim koncie troche wiecej. mysle ze wyjasnilismy sobie te sprawe. serdecznie pozdrawiam.a obydwom panom zycze jak najmiej strat .
(2011-10-02 22:37:14)
Polon
mlks. Ty pewnie masz na drugie STRATA. Już się powoli robisz nudny człowiecze. Wyrzucaj swoje smutki z kolegami w piaskownicy.
(2011-10-02 21:07:34)
Mlks
lipa zrobił strate przy bramce ale dajcie mu spokój misiek przez 10minut miał więcej strat od niego.... w sumie to miał tylko straty;]
(2011-10-02 14:54:18)
Old30
dobra gra Dąbrowski
(2011-10-02 14:26:01)
Kibic
nie sztuka krytykować zawodników i oglądać mecz z miejsca trybun
(2011-10-02 08:59:53)
Dudu
ten mecz to jedna wielka kopanina a tacy kopacze jak lipa dobronski dymek maskiewicz lewanda to tragedia .szkoda tylko naszgo trenera.
(2011-10-01 22:34:16)