Huragan Morąg - Szynaka Motor Lubawa 3:0

Opublikowano:

W 11 kolejce rozgrywek III ligi gr. podlasko-warmińsko-mazurskiej 8 października br.  Kaczkan Huragan Morąg podejmował na własnym stadionie drużynę Szynaka Motor Lubawa.

Po ostatniej małej "zadyszce", gdzie lubawscy piłkarze nie wygrali żadnego z ostatnich czterech meczy w rozgrywkach ligowych, nikt nie sądził, że i tym razem będzie inaczej. Gospodarze na swoim boisku zawsze byli groźną drużyną. W tej edycji  zajmują 10-tą pozycję  - 13pkt., a lubawska drużyna 6-tą  pozycję - 17 pkt. 

Lubawska drużyna niestety  przegrała na wyjeździe z Huraganem Morąg  0:3 (0:1).Bramki :Piotr Kulpaka 39 min i  87 min oraz Dariusz Boczko - 81 min.  (elubawa)

Komentarze

Kibic
Nie wiem po co te teksty di trenera. Lepiej było za Błaszka itp?? Zakier odmłodził skład a, popatrzmy na to że to nie są zawodnicy wypożyczeni tylko nasi. Nareszcie jakoś to zaczeło wyglądać.
Jest dużo kontuzji itp i to to jest przeszkodą naszej słabszej dyspozycji a nie to że gracze z Iławy i okolic. A wychowankowie?? Są młodzi ( Wietecha, Czarnecki) gra Kłosek ale kontuzja, Dąbrowski chodź wejdzie na chwile stara się być aktywny.

Myślę ze nie mamy na co narzekać. Jesteśmy w środku tabeli, gramy swoją piłkę i zawodnicy uczą się dopiero zgrania z trenerem. Powodzenia chłopaki.

W Ostródzie Puchar musimy wygrać i potem meczyk u nas a, Ci co teraz marudzą znowu zaczną was chwalić.
(2011-10-09 20:43:56)
Fan motor
Prześledziłem kadre Motoru na ten sezon i wyszło, że AŻ 12 zawodników jest z poza Lubawy. Zamiast pakować grube pieniądze na przyjezdnych graczy , nie lepiej byłoby mieć swoich chłopaków z Lubawy i okolic?

Sądzę, że nie jeden kibic przychodzi na mecz i nie zna zawodników swojej drużyny. Trudno opracować jakikolwiek system oparty na wychowankach i zawodnikach z okolic?

Widocznie tak, skoro nadal grają zawodnicy, którzy za dużo z Lubawą nie mają wspólnego. Wydaje mi się, że lepiej oglądałoby się mecz chłopaków z Lubawy, bo już nie chodzi o poziom, w której lidze by grali.

Myślę, że spokojnie w IV lidze Motor by na pewno się utrzymał swoimi graczami, ale lepiej dawać kase i być spokojnym. Lubawa powinna szkolić chłopaków i grać nimi.Więcej korzyści przyniosło by takie rozwiązanie. Już nie piszę o rodzinach, które chętnie przychodziłyby oglądać. Pozdro
(2011-10-09 18:58:19)
Kibic
Prezes płaci obcym a tu ani gry ani wyników.Czy w koncu bedziemy oglądac naszych chłopaków z Lubawy,czy tych popapranców z za miedzy którzy wyciągną kase a pózniej odejdą.Panie prezesie to juz jest nudne
(2011-10-09 16:52:44)
Jubi
Co czs wygrywania minol,czas pomyslec o czyms nowym.Z miasta ludzie grajo po wioskach a Motor gra obcymi. Powodzenia i pozdro MLKS...
(2011-10-09 12:08:29)
Wiernylubawiak
trenerze może zmienimy podstawowy skład? dasz szanse młodszym pokoleniom?
(2011-10-09 11:35:00)
Wierny kibic
co niektorzy zawodnicy motoru mysla, ze gra w podstawowym skladzie jest dla nich z gory przypisana sa w bledzie, czego przykladem sa ostatnie ichwyniki. czas na zmiany panie trenerze.
(2011-10-08 22:23:28)