Motor Lubawa - Warmia Olsztyn juniorzy młodsi 1: 6

W meczu juniorów młodszych ligi wojewódzkiej 11 kolejki w niedzielę o godzinie 14.00, drużyna Motoru Lubawa rozegrała mecz na swoim boisku z aktualnym liderem Warmią Olsztyn przegrywając 1:6.

Mecz od samego początku był niezwykle zacięty. Obie drużyny pokazały bardzo ciekawy i interesujący futbol. Do przerwy goście prowadzili różnicą tylko jednej bramki i nic nie zapowiadało tak wysokiej porażki naszej drużyny.

Ze względu na inne obowiązki, drugiej połowy meczu nie obserwowałem, więc pozostawiam bez komentarza. Jeśli znajdzie się osoba, która podzieli się swoimi spostrzeżeniami o tym spotkaniu zapraszam. (m. ż.)