II Kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora OSiR

Druga kolejka  ligi siatkowej, która rozegrana została w sobotę 14.01.2012 pokazała, że w tej edycji nie ma  zdecydowanego lidera. Długi Team w dniu wczorajszym pokazał wysoką klasę. Mimo "sędziwego wieku" zawodników, byli o krok od sprawienia niespodzianki. W pierwszym meczu, dopiero w 3 secie ulegli młodym Smerfom - ciastkarnia Szczepańska. Może na usprawiedliwienie należy podkreślić brak czołowego zawodnika  tej drużyny - Dawida Staszyńskiego, który niewątpliwie jest jednym z najlepszych zawodników.

Hitem tej kolejki był ostatni mecz, w którym zagrała drużyna Smerfów i Retiny. Było to ciekawe widowisko i  dopiero w 3 secie  Smerfy  pokonały  Retinę, która z powodu kontuzji Piotra Treder grała w tej kolejce w osłabieniu.

Na uwagę zasługuje młody zespół z Rybna. Drużynie z Rybna należą się słowa uznania za to, że mimo obfitych opadów śniegu i fatalnych warunków atmosferycznych, dotarła do Lubawy i z meczu na mecz pokazuje się z dobrej strony. Młodzi zawodnicy mają ogromne możliwosci, grają ciekawą, urozmaiconą piłkę, a przede wszystkim stanowią zespół. (mz)

Wyniki  Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora  OSIR w Lubawie   z dnia 14.01.2012r.

No Name – Black Power            25:17  25:20 -                     2:0
Szkłomal Długi Team – Smerfy Ciastkarnia Szczepańscy              25:20  23:25  12:15 -         1:2
Retina – Atak Zimy                  27:25  25:21 -                     2:0
Szkłomal Długi Team – Black Power     25:16  21:25  13:15 -          1:2
No Name – Atak Zimy        25:20     25:21 -                     2:0
Retina – Smerfy  Ciastkarnia Szczepańscy                     25:22  22:25   9:15 -           1:2

L.p.            Nazwa drużyny                    Mecze       Punkty          Sety
1        Smerfy Ciastkarnia Szczepańscy      4                10                8:2

2                  Retina                               4               10                 7:2

3              No Name                                4                 9                6:2

4           Black Power                               4               4                  3:6

5           Szkłomal Długi Team                 4                  2                2:8

6                 Atak Zimy                           4                    0              0:8