2 kolejka Halówki w mieście

Opublikowano:

2 kolejka XVI edycji Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej rozegrana została w niedzielę 25 listopada i obfitowała w  wiele emocji. Kilka spotkań stało na dobrym poziomie.
Mimo porażki w pierwszym meczu z aktualnym liderem druzyną Constract, Juniorzy Starsi pokazali, że potrafią grać pokonując Szkłomal 6:3 i w ostatnim pojedynku tej kolejki Gierzwałd 6:4. Nadspodziewanie gładko Monter Rybno z Bazylim Jabłonowskim pokonał Motorek Futbolowo aż 9:1.

Aktualnie liderem jest zespół Constractu w którym gra król strzelców tegorocznej edycji halówki Dawid Dąbrowski zdobywca 6 bramek. W pierwszym meczu pokonali solidny i silny zespół Karczmy różnicą jednej bramki, a w kolejnym zremisowali z ISOwentem.

W piłce halowej rzadko zdarza się, że padają tylko dwie bramki podczas całego meczu. Mecz Constract Lubawa -  ISOwent  był w mojej ocenie najciekawszym widowiskiem tej kolejki. To zasługa obydwu zespołów. ISOwent zdobył pierwszą bramkę, dokonywał częstych, szybkich zmian, narzucił swój styl i zdobył pierwszego gola.

Długo młodzi zawodnicy z Constractu nie potrafili  wyrównać, grając indywidualnie i niecelnie. Po ostrych reprymendach trenera Jerzego Jurkiewicza, który dotarł do zespołu prosto z Iławy, gdzie pierwsza drużyna Constractu, która przygotowuje się do 1/8 Mistrzostw Polski w Futsalu, bierze udział w Mistrzostwach Iławy w Halowej Piłce Nożnej, zdołała wyrównać na 1:1. Wynik ten  powinien satysfakcjonować oba zespoły.
W następną niedzielę piłkarze będą pauzowali. (mz)

Wyniki: 2_kolejka.pdf 
      

Komentarze

Obserwator
bym sie nie zdziwil jakby daber sam dodawal te komentarze,
Mod. Zapewniam, że nie!!!!
(2012-11-28 14:58:25)
Wielki brat
Dąber na króla (^^)
(2012-11-27 21:13:54)