VIII kolejka halówki w gminie Lubawa

W niedzielę, 6 stycznia w hali sportowej w Złotowie, rozegrana została VIII kolejka halówki. Najciekawszym pojedynkiem tego dnia było spotkanie lidera Makrodach Rumienica oraz solidnie grającej Torpedy Rożental.

Pojedynek od samego początku był ciekawy i wyrównany. W pierwszej połowie padły tylko 3 bramki i zakończyła się wynikiem 2:1 dla Torpedy. Druga połowa spotkania była jeszcze bardziej emocjonująca i wyrównana. Torpeda pokonała lidera i zrównała się w tabeli z Jordanem Kazanice, który jednak rozegrał do tej pory 7 spotkań, a Makrodach i Torpeda 8.

Na uwagę tej kolejki zasługuje spotkanie  Constractu Grabowo z HDK Szwed Lubawa. Faworyt - HDK Szwed już w pierwszej połowie uzyskał prowadzenie, ale w piłkę gra się do końca i młodzi zawodnicy z Grabowa poczuli wiatr w plecy  i dotrzymywali kroku do samego końca remisując 5:5.

W tej kolejce  zawodnik Lidera Złotowo - Marcin Licznerski  zdobył 500 bramkę tej edycji (zdjęcie 33 i 34). (mz)