XIII kolejka halówki w Lubawie - To i Owo

Opublikowano:

W sobotę 23 lutego zakończyła się XVI Edycja Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Lubawa. Przed oficjalnym zakończeniem rozegrano XIII kolejkę. W przypadku klasyfikacji drużyn wszystko rozstrzygnęło się wcześniej. Interesująca walka trwała do samego końca rozgrywek na najskuteczniejszego zawodnika edycji. Bazyli Jabłonowski z Montera Rybno o jedną bramkę wyprzedził Dawida Dąbrowskiego z Constractu. 

Ostatnia kolejka była bardzo interesująca i wyrównana ale zacięta.

W mojej ocenie wyniki ostatniej kolejki świadczą o wyrównanym poziomie  tegorocznej halówki. Gdyby nie to, że niektórzy piłkarze grali po dwa spotkania w krótkich odstępach czasowych nie wiadomo jak ułożyła by się klasyfikacja generalna.

Szóste miejsce zajęte przez Juniorów Motoru nie odzwierciedla ich możliwości. Kiedy jednak gra się tylko zawodnikami podstawowymi, bez  rezerwowych, niestety same chęci nie wystarczają. W ostatnim spotkaniu z Karczmą grali w pełnym składzie i pokazali swój potencjał. 

Zwycięstwo Libro nie było chyba dla znających się na lokalnej piłce niespodzianką. Gratulujemy Monterowi Rybno z Bazylim Jabłonowskim i Maciejem Zglenickiem oraz  drużynie Karczmy, która swą grą zasłużyła na zajęcie medalowego III miejsca w tej edycji.

Zawodnikom za słowa podziękowania i uznania dla portalu e-lubawa za cotygodniową obecność podczas rozgrywek XVI edycji, serdecznie dziękujemy i obiecujemy, że zawsze dla Was i kibiców będziemy na posterunku. Trochę przykro, że inni nie chcieli tego zauważyć... 

ISOwent – Libro 3:4

Karczma – Motor Juniorzy 2:3

Motorek Futbolowo - Constract 4:5

Gierzwałd – Monter Rybno 6:7

 (mz)

Wyniki >>>>kolejka_13.pdf