Szynaka Motor Lubawa - Warmia Grajewo 3:2

W dniu dzisiejszym tj. 8 czerwca na stadionie Łazienkowskim przy upalnej pogodzie, grały dwie drużyny sąsiadujące w tabeli III ligi. Szynaka Motor Lubawa podejmował Warmię Grajewo, która zajmuje obecnie 14 miejsce.

Przed meczem zarząd klubu pożegnał Piotra Dymowskiego, który dzisiejszym spotkaniem w wieku 36 lat kończy piłkarską karierę. Piotr debiutował w seniorach mając 18 lat jako zawodnik Motoru, a w następnych latach reprezentował również Jeziorak, Drwęcę Nowe Miasto i Zamek Kurzętnik.

Pierwszy gol w dzisiejszym spotkaniu zdobył dla gości w 31' Konrad Kowalko, a za dwie minuty wyrównał Marek Śnieżawski. Jeszcze w pierwszej połowie podwyższył wynik na 2:1 dla Motoru golem samobójczym strzelec pierwszej bramki. W drugiej połowie po jednym golu zdobyły obydwie drużyny po strzałach Łukasza Wietechy (pierwsza bramka zdobyta w drużynie seniorów młodego zawodnika) i Piotra Chylińskiego. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Motoru. Był to ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku. Sędzią głównym spotkania był Grzegorz Kujawa, asystenci Sebastian Sikorski i Andrzej Chrześcijański. (mz)