Dwa złote medale dla Joasi Grzybowskiej podczas Mistrzostw Polski Zrzeszeń LZS w LA

8 i 9 czerwca br. w Słubicach województwie lubuskim rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Zrzeszeń LZS juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców. Na mistrzostwa wybrała się grupa lekkoatletów z Lubawy reprezentujących LZS.

Miło nam zakomunikować, że Joanna Grzybowska w dniu wczorajszym w biegu na 100 m zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Zrzeszeń LZS  z czasem 12.38 (w eliminacjach 12.32) Angelika Brzozowska w finale tej samej konkurencji zajęła 6 miejsce 13.19.

W dniu dzisiejszym Joasia zdobyła kolejny złoty medal w biegu na 200 metrów ustanawiając nowy rekord życiowy 25.45  i minimum na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Rafał  Słupski pobiegł w tych samych zawodach na 200 m (22.78) i 400 m (49.94). Wiktor Bieńkowski w biegu na 100 m uzyskał czas 11.60, na 200 m - 23.52.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy oraz osiągniętych wyników. Gratulacje także należą się szkoleniowcom.

Zawodnicy startujący w Mistrzostwach Polski sprawili trenerowi Leszkowi Kołodziejskiemu  piękny prezent  urodzinowy.