Olimpia 2004 Elbląg - Szynaka Motor Lubawa 1:4

Piłkarze Szynaka Motor Lubawa w dniu dzisiejszym wybrali się do Elbląga, aby rozegrać 30, ostatnią kolejkę w tym sezonie. Motor pokonał na wyjeździe gospodarzy 1:4.

Rywalem była czwarta drużyna tabeli III ligi Olimpia 2004 Elbląg, która zgromadziła   49 pkt. 24 kwietnia 2013 dwa zespoły spotkały się w 1/8 Pucharu Polski, wówczas Motor na stadionie Łazienkowskim przegrał 0:3.

W dniu dzisiejszym 15 czerwca na stadionie w Elblągu, Szynaka Motor Lubawa pokonał zdecydowanie gospodarzy 1:4.  Bramki : Daniel Baran 2 minuta - gospodarze,  Bazyli Jabłonowski  dla Motoru 20, 38 (k), 56, 71 minuta.

Wynik cieszy, ale szkoda bo najprawdopodobniej w przyszłym sezonie piłkarze z Lubawy będą grali w IV lidze. (mz)