MLKS Motor Lubawa - Start Działdowo 0:2 Liga Wojewódzka Juniorów

Kończy się sezon piłkarski drużyn lubawskiego Motoru. W niedzielę 16 czerwca o godz. 11.00 na stadionie Łazienkowskim w Lubawie Juniorzy starsi Motoru Lubawa podejmowali drużynę Startu Działdowo, która plasuje się na III miejscu tabeli Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Po pierwszej połowie mimo przewagi gospodarzy był remis  0:0.

W drugiej połowie po wznowieniu gry, strzałem z połowy boiska, zawodnik gości zaskoczył lubawską obronę i bramkarza. Piłkarze z Działdowa objęli prowadzenie 0:1.

Mimo dobrej gry gospodarzy ale przy braku skuteczności, goście kontrolowali spotkanie i w końcówce zdobyli drugą bramkę, wygrywając całe spotkanie 0:2.

Był to ostatni mecz lubawskiej drużyny na własnym stadionie. Dla młodych zawodników Motoru była to fajna przygoda. Przed piłkarzami również bardzo ważna decyzja w sprawie tego, gdzie będą grali w przyszłym sezonie.

Co dalej  z piłkarzami, którzy zajęli II miejsce w tabeli ligi wojewódzkiej Juniorów? Czas pokaże. (mz)