Harmonogram wywozu odpadów z terenu Gminy Lubawa

Opublikowano:

Urząd Gminy Lubawa przedstawia harmonogram wywozu odpadów na miesiące lipiec - grudzień. Termin wywozu odpadów zbieranych selektywnie: papier, tektura, szkło, metale, tworzywa sztuczne ustala się na dzień 24 i 31 lipca 2013 r.

Harmonogram_wywozu_odpadow_LIPIEC_-_GRUDZIEN_2013.pdf 

Źródło: UG Lubawa

Komentarze

Singel42

Moim skromnym zdaniem, to z segregacją w naszej (i pewnie nie tylko naszej) gminie wyszedł niezły wałek:)


Nie bardzo mogę zrozumieć, dlaczego mam we własnym zakresie wywozić posegregowane szkło i plastik do kontenerów zbiorczych.


Odpady organiczne składam na kompoście, papier po staremu służyc mi będzie za podpałkę w piecu, więc zostaje mi jedynie trochę kartonów i podobnego badziewia, które mieszczą się w jednym niedużym worku. Za co wobec tego płacę te kilkanaście złotówek?


Za odebranie tego jednego worka?


A może należy mi się coś za dostarczanie posegregowanych surowców do kontenerów?

(2013-07-21 00:01:13)
Mały

Tak to prawda firma , która wygrała wywóz odpadów nie zabiera trawy bo jest skiśnięta. A co z tą trawą będzie się działo dalej? Zapewne przeznaczona będzie na kompost czyli będzie tak czy tak skiśnięta. No cóż poczekamy do sierpnia aż firma, która wygrała zacznie zabierać na dobre nie z pomocą naszej Lubawskiej firmy i jeśli nie będą zabierać odpadów bo są skiśnięte to proponuję takie odpady złożyć przy MAGISTRACIE może się obudzą nasi włodaże.


A tak przy okazji to trawę kosi się w dniu wywozu odpadów BIO wtedy będzie świeża czyli raz na dwa tygodnie i nie będzie problemu.

(2013-07-20 16:50:23)
Duży

kto odbiera odpady ze styropianu i butelki po oleju silnikowym? ile odpadów może produkowac lubawiak, żeby zmiescic  się w otrzymanych 4 workach jeś potrzeba wiecej!!!!! o jakiej segregacji mówimy, to parodia, firma z Działdowa nie chce odbierac trawy, przetarg wygrała i na tym koniec, olewka totalna, LSK robi za nich robotę bo segregacja odpadów i tak kończy się w ich koszach, ........czyli nie ma segregacji chociaż ludzie się starają!!!!!!!!!!!!

(2013-07-19 20:00:05)
Mieszkaniec

a Lubawa kiedy ?

(2013-07-18 14:04:22)