Mistrzostwa Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza

Opublikowano:

W niedzielę 24 listopada w Hali Widowiskowej w Lubawie rozegrano 2 kolejkę halówki. Szkłomal po wyrównanym i emocjonującym meczu pokonał Ikea Industry Lubawa 2:1.

Hitem drugiej kolejki był pojedynek Eurostyl Rybno i drużyny Libro. Piłkarze Eurostylu, w którym gra Bazyli Jabłonowski i Mateusz Leśniewski gładko pokonali Libro 3:0. Po dwóch kolejkach liderem jest Eurostyl Rybno, a na drugiej pozycji zespół Szkłomalu.

Najskuteczniejszym strzelcem jest Mateusz Łożyński z Eurostylu Rybno, zdobywca 10 bramek.

Komentarz:

Po dwóch kolejkach turnieju w mojej ocenie znany jest mistrz tegorocznej edycji. Drużyna Eurostyl Rybno gra solidną, finezyjną piłkę i żaden zespół grający w tegorocznej edycji, nie jest w stanie im zagrozić i odebrać zwycięstwa w całym turnieju. Przepraszam za podanie błędnej nazwy zespołu z Rybna. (mz)

 

Wyniki: facebook.com/OSiR> >>>  wyniki.pdfKomentarze

Kibic

Brakuje jeszcze piłki Pawła Ś. :)

(2013-11-30 11:34:47)
Obiektywny

przyczepiacie sie, ale musicie przyznać, że ma czlowiek racje :) bo nie widac narazie zagrozenia dla eurostylu

(2013-11-29 20:45:59)
Fredek

"Po dwóch kolejkach turnieju w mojej ocenie znany jest mistrz tegorocznej edycji. Drużyna Eurostyl Rybno gra solidną, finezyjną piłkę".


Czepiata sie pana Marianka, a może on ma bezpośrednie połączenie z jasnowidzem? Mi co innego wpadło do ślipka, hehehe. Solidna, finezyjna piłka. Gryzie się to jak licho: bo solidna, to taka rzemieślnicza, prosta, że nie powiem prostacka gra, a finezja - to miód malina, to artyzm, to Pele, Lubański, i Więcek Tomasz w jednym :)

(2013-11-29 16:58:37)
Statystyk

To jest właśnie wszechznawstwo p Mariana. Po dwóch kolejkach zna już zwycięzców. Panie Marianoe polecam obstawiac zakłady bukmacherskie. Z taką wiedzą zbóje Pan majątek.

(2013-11-29 08:20:57)
LIBROWIEC

POCZĄTEK ROZGRYWEK A PAN MARIAN JUZ FAWORYZUJE  ZESPÓŁ I TO JESZCZE NIE NASZ LUBAWSKI NIEŁADNIE

(2013-11-28 17:25:40)