7 koleja halówki - Libro - Eurostyl Rybno 0:7

4 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrano 7 kolejkę halówki. Hitem tej kolejki było spotkanie niepokonanej w tej edycji drużyny Libro z Eurostylem Rybno -wiceliderem rozgrywek. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu tych drużyn 30 listopada Libro zwyciężyło 2:1 po ładnym, stojącym na wysokim poziomie spotkaniu.

W dniu wczorajszym pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a kibice nagradzali zawodników oklaskami za ciekawe i piękne akcje. Pierwszą bramkę zdobyła drużyna z Rybna. Po tym golu zawodnicy Libro za wszelką cenę chcieli szybko wyrównać. Jednak bramkarz Eurostylu Mateusz Leśniewski był w dniu wczorajszym nie do pokonania. Druga bramka dla Eurostylu padła w końcówce pierwszej połowy i do przerwy  Eurostyl prowadził 2:0.

W drugiej połowie lider tabeli przystąpił do ataku, jednak nadal doskonale bronił bramkarz. Rybno ograniczyło się do gry z kontry. Dwie bramki w krótkim okresie dla  Rybna zdobył Mateusz Łożyński - wicelider tabeli najskuteczniejszych zawodników po 6 kolejkach tej edycji. Mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla Eurostylu.

Komentarz
Mecz  był  ciekawym widowiskiem w wykonaniu obu drużyn. Zawodnicy grali jak na  czołówkę tabeli przystało piękny futbol. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Było ono wyrównane od początku do końca. Doskonała dyspozycja tego dnia bramkarza Mateusza Leśniewskiego, Bazylego Jabłonowskiego, Mateusza Łożyńskiego i pozostałych zawodników Eurostylu pozwoliła osiągnąć końcowy sukces. (mz)