W Białymstoku w dniach 12-14 lutego rozgrywane są finały 16 najlepszych drużyn naszego kraju w kategorii U 17. Nasze województwo reprezentuje po turniejach eliminacyjnych drużyna Constractu Lubawa,która znalazła się w grupie 3 razem z gospodarzami drużyną z Białegostoku, z KS Piła i drużyną z Gliwic.
(2021-02-13)
Dziś 21 kolejka Futsal Ekstraklasy. Constract Lubawa podejmował siódmą drużynę tabeli FC Reiter Toruń. Niestety w drużynie gości nie zagrał jej najlepszy strzelec Mikołaj Mikołajewicz choć do Lubawy przyjechał. Spotkanie kończy się wynikiem 11:0 i było to najwyższe zwycięstwo drużyny Constractu Lubawa w Futsal Ekstraklasie.
(2021-02-10)
Dziś 21 kolejka Futsal Ekstraklasy. Constract Lubawa podejmuje siódmą drużynę tabeli FC Reiter Toruń. Niestety w drużynie gości nie zagra jej najlepszy strzelec Mikołaj Mikołajewicz.
(2021-02-10)
Z niecierpliwością czekaliśmy na telewizyjny szlagier w drugiej kolejce Statscore Futsal Eklstraklasy. Clearex Chorzów i Constract Lubawa to czołowe zespoły ligowej tabeli zajmujący odpowiednio 4 i 2 miejsce w klasyfikacji generalnej tuż po półmetku ligowej rywalizacji.
(2021-02-06)
Mecze z Clearex Futsal zawsze są zacięte i choć można ubolewać nad kontuzją Mikołaja Zastawnika to można je zapowiedzieć jako pojedynek dwóch bardzo doświadczonych pivotów którzy niedawno dołączyli do zespołów. Igue Ribeiro i Daniel Krawczyk to przede wszystkim dwa bogate futsalowe życiorysy, które z pewnością nie powiedziały jeszcze ostatniego Słowa..
(2021-02-06)
Reprezentacja Polski niestety przegrała w dniu dzisiejszym w Łodzi z Portugalią 0:3 w drugim meczu w ramach eliminacji do mistrzostw Europy w futsalu. Rewanżowy mecz wyglądał podobnie do pierwszego między tymi zespołami, rozegranego w piątek. Portugalczycy prowadzili grę, długo utrzymywali się przy piłce, a Polacy skupiali się na defensywie, w ataku bazowali na próbach kontr.
(2021-02-03)
W Warszawie odbyła się kolejna faza eliminacyjna MMP U19. Jak wcześniej informowaliśmy, drużyna U19 awansowała do finału. Okazało się, że musiała jeszcze przebrnąć jedną fazę eliminacji, aby awansować do 16 najlepszych drużyn. Stało się to w dniu dzisiejszym w hali na ul. Banacha w stolicy. Drużyna trenowana przez Damiana Jarzembowskiego awansowała z I miejsca z dorobkiem 7 pkt.
(2021-01-31)
W Węgorzewie zakończył się w dnu dzisiejszym finał Wojewódzki "Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U12". W turnieju, który rozgrywany był w reżimie sanitarnym zaprezentowało się 6 najlepszych drużyn z naszego województwa. Najlepszą drużyna okazała się drużyna Constractu Lubawa, która zwyciężyła i będzie reprezentowała nasze województwo na szczeblu krajowym
(2021-01-30)
Znakomity futsalowy weekend zafundowali nam młodzi adepci Szkółki Piłkarskiej Constract, którzy pod wodzą Damiana Jarzembowskiego i Mariusza Lipowskiego w Górznie rywalizowali o miano najlepszej futsalowej drużyny w Polsce w kategorii u-15.
(2021-01-25)
Srebrny medal wywalczyli w Górznie w pow. garwolińskim młodzi piłkarze Constractu Lubawa. Jak już informowaliśmy po trudnym początku w dalszej części eliminacji w dniu dzisiejszym przeszli przez ćwierćfinał i półfinał jak burza pokonując i deklasując drużyny z Lublina i z Pniew. W finale ponownie spotkali się z Rekordem Bielsko-Biała, z którym w spotkali się w tej samej grupie eliminacyjnej ulegając 0:1
(2021-01-24)
W Górznie w powiecie garwolińskim woj. mazowieckim rozgrywane są MMP U-15 .Wśród najlepszych 16 drużyn kraju gra drużyna Constractu Lubawa jako jedyna drużyna z naszego województwa, która w swojej grupie miała trudnych rywali jak: Rekord Bielsko Biała, Unia Tarnów i Polonię Leszno.
(2021-01-23)
Jak pisaliśmy wcześniej wiele klubów futsalowych w Polsce dokonało transferów przed rundą rewanżową. Dotyczy to także naszego klubu Constract Lubawa, do którego zawitał w ostatnim czasie Carlos Henrique Ribeiro. Ique, bo taki boiskowy ma pseudonim, to 35-letni naturalizowany reprezentant Rumunii, pochodzenia brazylijskiego
(2021-01-22)
Jak co roku nasze zespoły walczą o awans do Mistrzostw Polski poszczególnych grupach wiekowych. Kategorie wiekowe nieco się w tym roku zmieniły i młodzi zawodnicy o medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu zagrają w 4 kategoriach wiekowych U-13 ( już się odbyły) U-15, U-17, U-19. W każdej z grup Constract miał swoich reprezentantów.
(2021-01-19)
16 stycznia br. w Toruniu w hali Szkoły Podstawowej nr 28 ul. Przy Skarpie 13, odbył się II etap eliminacji do MMP u17. Drużyna młodych konstruktorów, podopiecznych Mariusza Lipowskiego i Damiana Jarzembowskiego rozegrała trzy spotkania w grupie II, w której znaleźli się gospodarze TAF Toruń, Futsal Gostyń, KS Piła i Constract Lubawa
(2021-01-16)
Piłkarze Futsal Ekstraklasy w dniu wczorajszym zainaugurowali rundę rewanżową. Jak informowaliśmy Gatta Active Futsal Team wycofała się z rozgrywek. KS Constract Lubawa rozpoczął rundę rewanżową Statscore Futsal Ekstraklasy. W ramach 18 kolejki mierzył się z zespołem Dremana Komprachcice.
(2021-01-10)
Po świąteczno-noworocznym rozleniwieniu, czas wracać do swoich codziennych zajęć. Gdy myślimy jednak o futsalu, nie mamy jednak na myśli codziennych, monotonnych obowiązków. Futsal zapewnia emocje, każdy kto pozwolił rozpalić w sobie futsalową pasje wie, że oczekiwanie na kolejny mecz i przeżywanie go, jest czymś wyjątkowym. Nie ma tu miejsca na nudę.
(2021-01-09)
W dniu dzisiejszym 2 stycznia zakończył się II Turniej Eliminacyjny MMP do lat 15 w futsalu. W turnieju w Ciechocinku zagrały: Constract Lubawa, Junior Hurtap Łęczyca, TAF Toruń, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski. Zawodnicy Constractu Lubawa zwyciężyli i awansowali do Finału MMP U15
(2021-01-02)
Drużyna Constractu Lubawa rozegrała w Katowicach ostatnie w tym roku spotkanie w ramach 17 kolejki Futsal Ekstraklasy. Ich rywalem była drużyna z grupy spadkowej AZS UŚ Katowice, która ma na koncie zaledwie 8 punktów i tylko dwa zwycięstwa. Faworyt w dniu dzisiejszym był jeden - wicelider tabeli, zespół Constract Lubawa
(2020-12-19)
Zakończył się plebiscyt Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w różnych kategoriach. W kategorii: "Postać Roku Klubów Młodzieżowych 2020" nominowanym był trener młodych zawodników KS Constract Lubawa Damian Jarzembowski. Miło nam poinformować czytelników portalu,że między innymi dzięki internautom Damian Jarzembowski zwyciężył w tej kategorii.
(2020-12-19)
Trwa znakomita passa drużyny seniorów KS Constract Lubawa. Klub KS Constract to także praca od podstaw z dziećmi i młodzieżą. Trwają nominacje Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w różnych kategoriach. W kategorii: "Postać Roku Klubów Młodzieżowych 2020" nominowanym jest trener młodych zawodników KS Constract Lubawa Damian Jarzembowski
(2020-12-12)
W samo południe, 12 grudnia w hali OSiR w Lubawie przy ul.Św. Barbary, dwie czołowe drużyny Futsal Ekstraklasy sąsiadujące w tabeli z tym samym dorobkiem punktowym (37 pkt. 12,1,1), rozegrały 16 kolejkę. Stawka dzisiejszego spotkania była wysoka. Może już dziś dowiemy się, kto zostanie liderem tabeli
(2020-12-12)